• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Reklama

ŁAZIENKA

Kolory w łazienceKolory mają moc. Wpływają na nastrój, samopoczucie, potrafią odmienić styl wnętrz. Odpowiednio dobrane mogą relaksować albo pobudzać do działania.

Czytaj więcej...

 

W ażurowym świetleAżurowe elementy zagościły w łazienkowych aranżacjach, wnosząc w nie lekkość i delikatność. Przyjemnie rozpraszają światło i potrafią pięknie przeobrazić wnętrze.

Czytaj więcej...

Łazienka jak z Orient ExpressuOrient Express wciąż inspiruje – nie tylko pisarzy i twórców filmowych, ale też projektantów wnętrz. Aranżacje łazienkowe nawiązujące do legendarnego pociągu pozwalają cieszyć zmysły luksusem oraz kunsztem wykonania każdego detalu.

Czytaj więcej...

Rzeźba w łazience LaufenTo ozdoby tworzą atmosferę w przestrzeni, przyciągają uwagę, łącząc estetykę i funkcję. Szczególnie jeśli to są stylowe dodatki Home z materiału idealnego do łazienki jaką jest ceramika. Czego można chcieć więcej?

Czytaj więcej...

Aranżacje łazienek z bateriami nablatowymi w roli głównejProjektując łazienkę, nierzadko szukamy rozwiązań, które pozwolą wyróżnić się naszej aranżacji, a przy okazji przez długi czas pozostaną atrakcyjne pod względem funkcji i designu. Warto postawić na oryginalną strefę umywalki i sięgnąć po baterie nablatowe. To modele, dzięki którym wyeksponujemy piękno wybranej armatury i stworzymy niepowtarzalny wizualnie duet z misą umywalkową.

Czytaj więcej...

Czarno-białe łazienkiNajsilniejszy barwny kontrast – czerni i bieli – nie wychodzi nigdy z mody. Bo te dwa kolory, dwa przeciwieństwa, idealnie ze sobą harmonizują. Co jest jeszcze fascynującego w tonacji black & white? Można szafować proporcjami tych dwóch doskonałych barw. Wszystko zależy od preferowanego stylu i naszej fantazji. Wystarczy spojrzeć na przykładowe aranżacje.

Czytaj więcej...

Drewno w łazienceMa piękną barwę, efektowne usłojenie, jest uniwersalne i posiada wyjątkowy dar – wizualnego ocieplania. Drewno jest lubiane w salonach, kuchniach, gabinetach, sypialniach…

Czytaj więcej...